תקרות אקוסטיות מתכתיות – כל מה שצריך לדעת

תקרות אקוסטיות מתכתיות עשויות ממגשים במידות שונות אשר מחוזקים על ידי מסגרת העשויה מתכת. ניתן למצוא מגוון רחב של מגשים ולוחות כולל מחוררים ומנוקבים המעוצבים בצורות שונות. הן נועדו להנמכת תקרה ובנוסף ליצירת אקוסטיקה מוצלחת לחלל החדר. התקרות אינן מבודדות בצורה מושלמת וכדי להשיג בידוד מרעשים יש צורך להוסיף חומרי בידוד שונים. מעל התקרה ניתן להעביר כבלי חשמל ותקשורת ועל הלוחות המוצמדים להתקין פתחי אוורור למיזוג אוויר, ספרינקלרים, גלאי עשן, גופי תאורה וכדומה.

חומרים איכותיים

הלוחות עשויים מחומרים העמידים ללחות ולכן, ניתן להתקינם גם בחדרים רטובים כמו מטבחים מוסדיים, מקלחות וחדרי הלבשה, חדרי מכונות, מסדרונות ועוד. ניתן לבחור במידות שונות ובצבעים מגוונים. הצבע הנפוץ הינו לבן אבל בעת ההזמנה ניתן לציין את הצבע הרצוי. את הלוחות צובעים בשיטות מיוחדות. התקרות הללו קלות לניקוי כמו גם לתחזוקה, ובעת הצורך וכאשר רוצים לטפל בבעיה שנוצרה מעליהם, ניתן לשלוף ולהוריד אותם בקלות ולהחזירם לאחר התיקון. 

אקוסטיקה, בידוד ועיצוב

ניתן לבחור חומרים שונים שנועדו לבידוד רעשים ובידוד מטמפרטורות. הנפוצים ביותר הינם  צמר סלעים, צמר זכוכית ועוד. ניתן לבחור בדרגות בידוד שונות על פי כמות דחיסות החומר. קיימים אריחים מסוגים שונים. החל מאלו העשויים קרטון דחוס הנחשב לזול מכולם ועוד כאלו העשויים חומרים מינרליים איכותיים מאוד. הלוחות מגיעים בצורות עיצוב שונות מה שמאפשר לכל מעצב גמישות רבה. כך הוא יכול להתאימם לחלל הביתי, התעשייתי, העסקי או האחר עבורו הוא מכין תכנית עיצוב. מומלץ לרכוש מוצרים אלו מיצרן בעל מוניטין אשר מיצר אותם על פי תקנים קיימים ותחת בקרת איכות מחמירה. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, הובלה ואספקה שוטפת ועוד. למידע בנושא תקרות מגשים פח

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב גינות עם דשא סינתטי – מתי זה מתאים?
אם אין לכם זמן או את האנרגיה הדרושה בכדי לגדל ולתחזק דשא רגיל, אז בחירת דשא סינתטי זה רעיון לא רע בכלל....
קרא עוד »
אפר 29, 2019
אקנה הורמונלי – מה אפשר לעשות?
טיפול באקנה הורמונלי יכול להתבצע בשני מישורים – שינוי תזונתי וטיפול קוסמטי. אם אתם רוצים להגיע...
קרא עוד »
אוק 13, 2021
איך תבחרו את התחפושת המושלמת לפורים הקרוב?
פורים מתקרב וכמו בכל שנה מתחילה אצלכם התלבטות רבה בקשר לתחפושת עבור הקטנים ועבורכם. אתם חיים את עולם...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020