הסעות ברמת גן

אוטובוסים להשכרה

אם יש לכם מפעל, בית עסק אחר שבו אתם צריכים לדאוג לעובדים להסעות או שאתם מארגנים הסעות מרוכזות לתלמידים לבתי עסק אתם מוזמנים לבחון את שירותי ההסעות שלנו. החברה שלנו מספקת מגוון שירותי הסעות ברמת גן מסוגים שונים ולצרכים שונים, בין על ידי הפעלת קו יומי קבוע ובין על ידי השכרת כלי רכב לצרכים שונים חד פעמיים כמו נסיעות לנתב"ג, טיולים, אירועים ועוד.

הסעות לטיולים מרמת גן ובחזרה

אם אתם גרים / עובדים באזור רמת גן וזקוקים לשירותי הסעות לטיולים מרמת גן ובחזרה אתם יכולים להפסיק לחפש. אנו נוכל לספק לכם את הרכבים המתאימים לצרכים שלכם ולכמות הנוסעים והכבודה ונוכל אף להיות אחראים על כל ארגון הטיול גם כן, החל מהשכרת מאבטחים וחובשים, דרך כניסה לאתרים ואטרקציות, ארוחות במסעדות ועוד. הכול כמובן במחיר הגון ומשתלם במיוחד שגם יחסוך לכם את כאב הראש.

הסעות לבתי ספר ומרכזי חינוך

אנו מספקים גם הסעות לבתי ספר ומרכזי חינוך שונים, תנועות נוער ועוד. אלה הזקוקים לקו הסעות יומי קבוע מהמושבים/הקיבוצים או מרחבי העיר היישר אל בתי הספר וחזרה. כמו כן מספקים גם אוטובוסים להשכרה, מיניבוסים להשכרה לטיולים בכל רחבי הארץ, החל מטיולים שנתיים, דרך טיולים יומיים, גם בצפון, גם בדרום וגם באזור המרכז. כל כלי הרכב שלנו פועלים ועובדים על פי כל התקנים הנדרשים על ידי משרד החינוך.

הסעות לעובדים ובתי עסק

אם אתם בעלי מפעל, משרד או כל עסק אחר ורוצים לדאוג להסעות לעובדים שלכם תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים. ביחד נבנה את קו האיסוף והפינוי של העובדים אל בית העסק וממנו וניתן לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד כך שתוכלו לחסוך את העלויות הפרטיות של החזרי הנסיעות לעובדים, לדאוג לשירותי הסעות אוטובוסים מרוכזים ובטוחים ללא דאגות.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד סנפלינג, למה חשוב להשקיע?
אם נתקלתם בשלב כזה או אחר בחיים בעולם הטיפוס והסנפלינג, הרי שאתם חייבים לדעת שזהו לו נושא לצחוק, נושא...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
תובנות שחובה לדעת על סיור קולינרי בשוק הכרמל בתל אביב
כאוטוריטה מוכרת בעולם החקר הקולינרי וסיורי השווקים, אני מתרגשת לחלוק איתכם את הפנינים הנסתרות...
קרא עוד »
ספט 06, 2023
סדנת חוטי ברזל, מה עושים בה?
אומנות כיפוף חוטי ברזל היא מלאכה עתיקה שהייתה נהוגה במשך מאות שנים. זה כרוך במניפולציה של מוטות מתכת...
קרא עוד »
מרץ 03, 2023