בת מצווה באשדוד

בת מצווה באשדוד

איזו התרגשות- אימא, אבא הילדה גדלה בשנה, בעצם הבת הקטנה שעד לפני שנים בודדות לקחתם לגן, הגיעה לגיל המצוות.

אז הורים יקרים, לפני שאתם מתחילים בתיכנון חגיגות בת מצווה באשדוד, נראה לי ששווה לכם  להמשיך לקרוא, יש לי תחושה שתרצו לשמור אותו ברשימת המועדפים.

שנתחיל?

 

  • לפני שאתם מחליטים להתחיל בתיכנון חגיגות הבת מצווה, חשוב מאוד להושיב את כלת האירוע לשיחה, "כמו שהגדולים עושים". הזדמנות נהדרת לתיאום ציפיות ולשתף את המתבגרת בכל תהליך התיכנון, הוצאות וכל מה שכרוך בדבר.

אל תחששו לערב את הילדה בכל הקשור בתיכנון- יש לה אופציה נהדרת לקחת חלק פעיל.

 

אחרי הכל זה לא עוד יום הולדת רגיל, זאת ה-בת מצווה שלה.

 

  • יתרון מרכזי וחשוב לא פחות- כאשר אתם חוגגים את בת המצווה באולם אירועים, אין צורך בהגבלת זמן למסיבה או דאגה וחששות כלפי השכנים או יתרה מזאת אימא, את לא צריכה לדאוג "ומי ינקה את כל זה?" לערב אחד גם אתם סוף סוף תוכלו להנות מהערב- ללא דאגות. פשוט קובעים תאריך, שעה ומיקום ולחגוג יחד עם האורחים עד השעות הקטנות של הלילה. אימא- פעם אחת מותר.

 

  • כשאתם מחפשים את האולם המיוחל לחגוג בו את הבת מצווה, בעיקר בעיר כמו אשדוד חשוב שהאולם יהיה מתואם לשינויים במזג האוויר. במידה והבת מצווה נחגג בחודשי החורף- ימים גשומים וסגרירים, חשוב לבדוק מול אולם האירועים כיצד האולם מתמודד בימים כאלה, מבלי שהאירוע יהרס.

 

  • כשאתם חוגגים את בת מצווה באשדוד– חשוב לשים לב שיש אטרקציות לבת המצווה, כי אחרי הכל קהל היעד שלנו הוא ילדות בנות 12, וכמו בשיר המפורסם- "girls just want to have fun". באינטרנט תוכלו למצוא שלל רעיונות, חבילות והצעות מחיר עבור אטרקציות לאירוע.

 

  • כשאתם חוגגים בת מצווה באשדוד, נסיכת המצווה יכולה להנאות מכניסה מרשימה- בשעה שכל אורות הזרקורים עליה, כדי לפתוח את ערב שכולו מוקדש לחגיגות גיל המצווה שלה- צעד ראשון אל עבר הבגרות או כמו שבריטני ספירס אוהבת לשיר "I'm not a girl, not yet a women".
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »