מחסום דוקרנים – לא רק בחניונים

מחסום דוקרנים

מחסומי דוקרנים נועדו להסדרת תנועה ולמניעת כניסת רכבים למסלולים מוגבלים בגלל נושא בטיחות, ביטחון ועוד. הם נפוצים מאוד בחניונים לטובת הסדרת תנועה. כך הם יוצבו בכניסה או ביציאה אליו. ההתקנה נעשית בהתאם למסלול הנסיעה. במסלול הכניסה יוצב המחסום כאשר הדוקרנים יתכופפו עם עליית הגלגל עליהם. נסיעה בניגוד להתוויית התנועה תגרום לצמיג לעלות על הדוקרן (הננעל בכיוון זה) ואז ייווצר תקר שימנע המשך נסיעה. זוהי דרך טובה לעצירת נהגים הרוצים להימנע מתשלום דמי החניה, ובנוסף, למניעת תאונות בגלל טעויות. כמובן, שליד כל מחסום גדר פלסטיק יוצבו תמרורי אזהרה, שילוט להכוונה והסברים וכדומה.

שימוש באתרים אחרים

מחסומים אלו מיועדים גם למפעלים, למתקנים ביטחוניים ועוד. הם יכולים להוות חלק ממערך שלם של מיגון מפני חדירת רכב, או לחילופין, האמצעי העיקרי לצרכים האלו. כך, בהתאם לצרכי ההגנה הנדרשים בכל אתר. גם כאן הם יוצבו במסלול המתאים מבחינת הסדרי התנועה. ההתקנה נעשית לרוחב הדרך בצורת שתי וערב במרחק של 30 ס"מ של אחד מהשני. כל אחד מגיע באורך של 90 ס"מ ורוחב של 21 ס"מ. הם עשויים מפלדה מגולוונת הנחשבת לחומר חזק במיוחד, ולכן, יבצעו משימתם בצורה טובה מאוד. הם אף עמידים מאוד לבלאי לאורך שנים.

יישום 

את המחסומים מציבים בעזרת ברגים המוברגים לתוך האספלט או הבטון ולאחר קדיחה והשחלת דיבלים מתאימים. ניתן לשלוף אותם ללא קושי, להעבירם לנקודה אחרת ו/או ולעשות בהם שימוש חוזר נוסף על פי הצורך. מומלץ לרכשם בחברה בעלת שם ההולך לפניה בתחום. ברשותה אתר מושקע בו ניתן לראות את הפריטים הללו ואחרים דומים בקטגוריה. כל אחד מגיע עם תמונה ותיאור המפרט אשר מייחד אותו. כל המוצרים הינם תקניים ואיכותיים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »