על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את חינוך ילדינו.

המחקר מצא שהסיבה הגדולה ביותר לשינוי בבחירת הקריירה הייתה בגלל חוסר שביעות רצון בעבודה, מה שלא נראה כסיבה מספיק טובה לעזוב קריירה מתגמלת כל כך. עלינו למצוא דרכים לשמח את המורים בעבודתם כדי שיוכלו להמשיך ללמד את ילדינו.

הסבה להוראה היא תהליך מאתגר. זה דורש סבלנות, מסירות והרבה עבודה קשה. עם זאת, היתרונות שווים את זה בטווח הארוך. מורים שאינם מלמדים יותר מ-3 שנים יכולים להגיש בקשה להסבה להוראה במהלך שנת הניסיון הראשונה שלהם.

הסבה להוראה היא מגמה חדשה בחינוך. זהו תהליך שעוזר לתלמידים ללמוד כיצד ללמד ולשפר את כישוריהם כמחנכים.

לפרטים נוספים על הסבה להוראה

איך זה מתבצע? 

תהליך הגיור מתחיל בתלמיד שרוצה לשנות מסלולי קריירה ולהיות איש חינוך. לאחר מכן, תלמיד זה עובר סדרה של הערכות, המסייעות לו לקבוע את נקודות החוזק והחולשה שלו בתחום החינוך. לאחר שסיימו תהליך זה, הם זכאים לקורסי הכשרה שילמדו אותם כיצד להפוך לאנשי חינוך.

מורים שרוצים להיות יעילים יותר יכולים גם לעבור את תהליך ההמרה כדי שיוכלו לשפר את מערך הכישורים שלהם כמחנכים ולוודא שהתלמידים מקבלים את החינוך הטוב ביותר האפשרי.

הכשרת מורים היא תהליך הכנת המורים להפוך למחנכים יעילים בכיתותיהם. זה כולל פיתוח מיומנויות הוראה, ידע והבנה. זה כולל גם פיתוח זהות מקצועית, הכרוכה בצמיחה אישית ורפלקציה על עבודתו כמחנך.

הכשרת מורים דורשת שילוב של הוראה מבוססת כיתה (הנקראת בדרך כלל "הוראה") ומשימות ניהוליות (הנקראות בדרך כלל "ניהול"). המשימות האחרונות הכרחיות לשמירה על בית ספר או תוכנית יעילה. הכשרת מורים היא תהליך הכנה והצטיידות של מורה. ההכשרה מכשירה את המורים להתמודד עם אחריותם בהוראת התלמידים.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של מכללת דוד ילין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: