כסאות מנהלים מעור – לשבת כמו מנהל, להרגיש כמו מנהל

כסאות מנהלים מעור

כמעט בכל משרד אליו ניכנס, נוכל למצוא כסאות מסוימים לעובדים וכסא מיוחד למנהל. בדרך כלל מדובר בכיסאות ספציפיים שמיועדים עבורם. נכון שמבחינה פיזית, יכול להיות שאין הבדל בין העובדים למנהלים, למרות שלא פעם יש הבדל בגילאים, אך כן קיים הבדל בעצם זה, שהעובדים הם דרג נמוך יותר ועל כן המנהל זכאי ליהנות מכסא שמתאים ספציפית עבורו, כיסא ייחודי ומרשים. 

אנחנו יכולים למצוא באתר דוראן רהיטים קטלוגים שלמים עם כסאות מנהלים, אשר נבדלים אחד מהשני בין אם זה בסגנון, בגודל וכן בסוג הבד שמרכיב אותו. דוגמא קלאסית של כסאות מנהלים, הם כסאות מעור. הרבה מאוד מנהלים בוחרים לרכוש כסאות מסוג זה, הן בגלל הנוחות והן בגלל היוקרה שלהם. זה מה שמבדיל בין כסא מנהלים לכסא עובדים רגיל, אשר עשוי מבד סטנדרטי. 

לפני שנסביר כיצד רוכשים כסאות מנהלים מעור, צריך להדגיש, מאחר ומדובר בכסא שנועד לשרת את המנהל הנוכחי וכן מנהלים אחרים בעתיד, רצוי מאוד לבדוק את הכסא היטב ולהשקיע מעט זמן בבדיקה של כסאות מסוגים שונים, בטרם בוחרים כסא מנהלים ספציפי. 

כיצד בוחרים כסא מנהלים בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון עד כמה הוא באמת מתאים לאופי ולסגנון של המשרד וכן למה שהמנהל או הבעלים של העסק רוצה לשדר, בין אם זה כלפי העובדים שלו ובין אם זה כלפי לקוחות, ספקים או גורמים אחרים שייכנסו אליו למשרד. 

שנית, יש לבחון האם מדובר בעור אמיתי או סינטטי, כיצד אפשר לשמור על העור כך שיחזיק מעמד שנים רבות ולא ייהרס. כמו כן, יש לבדוק כיצד בנוי הכסא, על מנת שיהיה ניתן לעשות בו שימוש אפקטיבי לאורך שנים, כפי שמצפים לעשות. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: