מונג' אוכל לכלבים תוצרת איטליה – מדוע משתלם לקנות מוצרים של מונג'

מונג' אוכל לכלבים תוצרת איטליה

כל מי שמחזיק ברשותו כלבים או חתולים (או שניהם כמובן), יודע שהוא יכול למצוא על המדפים של חנויות מוצרי חיות וכן באתרי אינטרנט שמוכרים ציוד ומוצרי מזון לבעלי חיים, מגוון רחב של מוצרים מסוגים שונים, אלה מגיעים מחברות שונות. לרוב מדובר בחברות בינלאומיות שהמוצרים שלהם מיובאים ארצה ונמכרים לקהל הרחב.

אחת החברות המובילות בתחום המזון לכלבים וחתולים, היא חברת מונג' האיטלקית. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרי מזון על פי פרמטרים שונים, בטעמים  ומסוגים שונים. צריך לומר החברה מציעה קטלוג עשיר של מוצרים, אשר הבסיס המשותף לכולם הוא, איכות המוצרים מצד אחד, ומצד שני, עצם זה שהם עשויים מחומרי גלם ייחודים, כאשר כל סוג מזון מותאם ספציפית לסוגים מסוימים של כלבים וחתולים. בצורה כזו, הבעלים שלהם יכולים לרכוש עבורם מוצרים שמתאימים להם באופן ספציפי, ממוקד.

> הקליקו להזמנה של מונג' באנימל שופ

חשוב לומר, חברת מונג', כמו חברות אחרות, מקפידה לייצר מזון רטוב ויבש, היא מקפידה גם לייצר מזון אשר מחולק על פי קטגוריות שונות. לא רק קטגוריה של כלבים וחתולים, אלא גם קטגוריות של גזעים, גילאים, ומשקל. כך למשל, אפשר למצוא באופן ספציפי, מזון שמותאם לגזע ענק, מעל ארבעים קילו, בגילאים מסוימים. בצורה כזו, הכלב מקבל בדיוק את מה שהוא צריך. ההתאמה היא מושלמת.

כמובן שעל כל אריזה אפשר לראות מאילו חומרים עשוי המזון, מה היתרונות של אותם מוצרים ולמה נכון לבחור דווקא במוצרים של חברת מונג' ולא חברות אחרות.

היכולת לספק מזון על פי התאמה אישית, נובעת מתוך הנחת יסוד טבעית שכל כלב וכל חתול הם שונים, גם אם הם אוהבים לעשות דברים דומים, הרי שכל אחד מהם מכיל מאפיינים אחרים. בין אם זה מאפיינים של משקל, גודל, גזע, ובין אם זה מאפיינים של פרווה, מאפיינים של התנהגות וכמובן, מאפיינים של מצב רפואי. לכן, צריך להתאים לכל אחד מהם מזון ספציפי על פי כל פרמטר אפשרי. זו גם הסיבה, שמי שמחזיק בביתו כלב או חתול (או שניהם כאמור), צריך להכיר אותם היטב ולדעת מה המאפיינים שלהם, בשביל שהוא יוכל לספק להם מזון מתאים.

מה אנחנו יכולים למצוא לכלבים ולחתולים שלנו

מי שבוחן את הסדרות של חברת מונג' לכלבים למשל, יכול למצוא הבדלים שבאים לידי ביטוי, למשל, על פי הגזע, גיל, משקל, וכן על פי רגישויות למזון, על פי מאפיינים רפואיים שונים, על פי סגנון חיים וכמובן על פי הטעמים. בין אם זה אומר, מתכון שמכיל סלמון או מתכון שמכיל מרכיבים אחרים. כל אחד יכול למצוא את מה שהכלב או החתול של אוהב או יאהב.

חברת מונג' מציעה מוצרים ברמה מאוד גבוהה, ולכן משתלם לבחון ולקנות אותם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: