למה כולם אוהבים מסעדות עם אוכל בייתי

מסעדות עם אוכל בייתי

כמו של סבתא

אוכל ביתי תמיד מזכיר את המשפחה,  הריחות שעולים מהתבשילים הביתיים מחזירים אותנו אחורה בזמן, אל הילדות, אל הסבים והסבתות. הסבתות שהשתמשו בטכניקות ייחודיות שנתנו את הטעם המיוחד למאכלים האסליים. הטעם הייחודי בפשטות זורק אותנו שנים אחרוה אל ארוחת השבת אצל סבתא, הריח מעלה בנו שלל זכרונות שלווא דווקא מתקשרים לטעמים, אלא גם לחוויות משפחתיות חד פעמיות, אל הצחוקים של כל המשפחה המורחבת על שולחן הסדר בפסח או על שולחן השבת, בערבי יום שישי בו תמיד הייתה תחושה ייחודית ומדהימה שלא תסולה בפז.

 

מנות שעוברות מדור לדור כבר שנים

האוכל הביתי מתקשר ישירות למאכלי עדות, אלה הם המאכלים שעוברים בצורה ממלאת השראה מדור לדור כבר שנים, מאם לביתה, סודות המטבח הביתי עוברים במשפחה, כמעין אוצר בלום שיש לשמרו בקפידה וניתן למצוא אותו במגוון מסעדות כשרות.

האהבה בתהליך ההכנה

אוכל ביתי תמיד מתקשר עם אהבה, סבלנות והשקעה בכל מנה וביס. מאז ומעולם ילדים אוהבים אוכל ביתי, אוכל מביתם שלהם. בסדר מבחינתם אם זה יהיה גם מביתו של החבר הטוב או הדודה היקרה והאהובה. תמיד התחושה של אוכל ביתי מחממת את הלב ומכינה את החיך ואת הקיבה לתיבלון עם אופי, שעושה את ההבדל האמתי בין  מנה המוגדרת כמנת אוכל ביתי לכל מנה אחרת.

האהבה מגיעה גם בצורות ההגשה המפנקות, מנות גדולות, משביעות וטעימות.

לאכול בחוץ אבל להרגיש אוכל ביתי והרגשה חמימה וביתית

במסעדות הישראליות המגישות אוכל ביתי, בדרך כלל תוכלו למצוא את בעל המקום, אדם מבוגר אשר יושב במסעדה, מפקח ומוודא שהעובדים הצעירים שהגיעו אחריו עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלו. ניתן לראות בעיניהם את הרצון להגיש את המנות הטובות והטעימות ביותר שישאירו את הלקוחות עם חיוך, עם בטן מלאה, חיך מרוצה ממגוון טעמים יחודיים ועם חוויה קולינרית שתעשה להם את היום.

האנשים המבוגרים האלה תמיד יזרקו אתכם שנים אחורה אל הילדות שלכם, אל הסבים והסבתות שלכם שיתנו לכם הרגשה חמימה וביתית. אווירה של איכפתיות בלתי מתפשרת, שתגרום לכם לצאת מהמסעדה בהרגשה טובה ובבטן מלאה.

עוד מידע תכולו למצוא באתר של ROL פורטל מסעדות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: