הטעמים הטובים ביותר שקיימים לאבקות חלבון

תוספי מזון

  אבקות חלבון מתאימות למי שמעוניין בתוספת חלבונים כדי להגדיל את מסת השריר ולהתמיד באימוני כושר לקראת אירוע או תחרות. אימונים אנאירוביים ניתנים לביצוע באמצעות שימוש במכשירי כושר ביתיים או במכון, וכן גומיות התנגדות שעוזרות למתאמן להתמודד עם התנגדות משקל. יחד עם זאת, כדאי לזכור ששתיית אבקת חלבון אינה תחליף לתזונה נכונה אלא אלמנט משלים, והיא לא תסייע אם אנו צורכים יותר מדי שומנים ופחמימות. כמו כן, צריכה מוגזמת של אבקת חלבון עלול להוביל להתמכרות והפרזה בנוכחות צבעי מאכל בגוף שלנו ולכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני תחילת השימוש הקבוע באבקה ולרכוש אותה רק מחברות ידועות ובעלות מוניטין, כפי שניתן למצוא באתר fitness depot.

יתרונותיה של אבקת חלבון

לפני רכישת אבקת חלבון, חשוב לברר מהם מרכיביה. אמנם היא נקראת "אבקת חלבון" אבל אין מניעה שתכלול גם פחמימות ושומנים באחוזים קטנים וכן חומרים כמו גלוטן וקזאין, אשר עלולים להיות מכשול בפני צריכה שוטפת של האבקה. החלבון צריך להיספג בגוף במהירות האפשר ולספק את חומצות האמינו הדרושות לגוף. התפקיד שלהן אינו רק הגדלת מסת השריר אלא גם להתאוששות ושמירה על השרירים. מרכיב חשוב בתוספי מזון ובאבקות החלבון הוא הטעם וגם כאן יש לבדוק האם אין בהם ממתיקים וצבעי מאכל מיותרים וכן לעשות את המקסימום כדי שבשתייה תהנו גם מהטעם ולא רק מהתחושה שאתם מחזקים את השרירים. תחושה שלילית בעקבות השתייה בוודאי לא תתרום למוטיבציה שלכם להתאמן ולהגדיל את מסת השריר. 

 

טעמים בולטים בתחום אבקות החלבון

אבקות חלבון שנחשבות טעימות מבוססות על חלבונים המופקים ממי גבינה. הן יכולות להגיע בטעמי וניל, שוקולד, בננה, עוגיות וטעמים נוספים. סוג אחר של אבקות חלבון מתבסס על קזאין (חלבון חלב), וכן על מרכיבים טבעוניים כמו חלבון סויה, ביצה, אפונה ועוד. גם חלבונים טבעונים ניתנים לרכישה בטעמים כמו בננה וקרם עוגיות, וגם בחלבונים קיים מושג של כשרות, וחלקם נושאים חותמת של הרבנות, במטרה לקבוע שהחלב אכן כשר. חשוב לדאוג לכך שהאבקות תהיינה טעימות וכך לעודד את המתאמנים לרצות בהן ולשתות בקביעות ולא רק מתוך אילוץ.  

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »