טריידסטיישן

טריידסטיישן

טריידסטיישן היא מערכת מתקדמת ביותר למסחר בשוק ההון. בין אם אתם רק מתחילים לסחור בשוק רווי תזוזות ושינויים זה, ובין אם אתם כבר וותיקים במסחר שוק ההון העולמי, טריידסטיישן מתאימה לכל אחד מכם.

טריידסטיישן 

אין הרבה מערכות מסחר שיודעות ומבינות את המשתמשים בהם, כמו זו של מערכת טריידסטיישן המעולה. מערכת זו היא הטובה ביותר למסחר בבורסה בשיטות הכי מתקדמות ומצליחות. אם אתם רואים את עצמכם משקיעים עתידיים, כדאי לכם לבחון מערכת זו תחילה.

למה משמש שוק ההון? 

שוקי ההון משמשים למכירת מוצרים פיננסיים, כגון מניות וניירות ערך וניירות חוב ממשלתיות שונות ומגוונות. מניות הן מניות שיש להן בעלות בחברה מסוימת. ניירות ערך כמו אגרות חוב, הם סכומי חוב נושאי ריבית משתנה.

חלוקת השווקים 

שווקים אלה מחולקים לשתי קטגוריות שונות: שווקים ראשוניים – בהם נמכרות מניות והנפקות אג"ח חדשות למשקיעים – ושווקים משניים, הסוחרים בניירות ערך קיימים. 

שוקי ההון הם חלק מכריע בכלכלה מודרנית מתפקדת, מכיוון שהם מעבירים כסף מהאנשים שיש להם לאלה הזקוקים לכך לשימוש יצרני.

שוקי הון משניים לעומת ראשוניים 

רוב השווקים הראשוניים והמשניים המודרניים, הם פלטפורמות אלקטרוניות מבוססות מחשב. שווקים ראשוניים פתוחים למשקיעים ספציפיים שקונים ניירות ערך ישירות מהחברה המנפיקה. ניירות ערך אלה, נחשבים להנפקות ראשוניות (IPO). 

כאשר חברה נמכרת לצורך ציבורי, היא מוכרת את מניותיה ואת האג"ח שלה למשקיעים גדולים ומוסדיים כמו קרנות גידור וקרנות נאמנות.

לעומת זאת, השוק המשני כולל מקומות המפוקחים על ידי גוף רגולטורי כמו נציבות ניירות ערך, שבהם ניירות ערך קיימים או כאלה שכבר הונפקו – ונסחרים בין משקיעים. לחברות מנפיקות אין חלק בשוק המשני. הבורסה בניו יורק ונאסד"ק הן דוגמאות לשוק המשני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: