מגשי סושי פירות – 4 סודות לסושי מושלם

מגשי סושי פירות

העולם נחלק לשני סוגי אנשים. אלה שאוהבים סושי ואלה שבכלל לא אוהבים סושי. נדיר שתמצאו מישהו שנע בין שני הסוגים האלו, אם בכלל. אלו שאוהבים סושי, יודעים בדיוק איך הם אוהבים אותו וממה הוא צריך להיות מורכב בכדי להיות מנת הדגל האישית שלהם. עם זאת, אנחנו יכולים להגיד שמצאנו סושי אותו גם סולדי הסושי הגדולים ביותר ישמחו לאכול, הלא הוא סושי הפירות. 

הנה 4 סודות לסושי המושלם שישאיר לכם טעם מתוק בפה

סוד מספר 1:

טריות. טריות זה שם המשחק כשמדובר במגשי סושי פירות. בכלל, מגשי פירות וירקות הם עסק שהטריות שלהם היא הדבר החשוב ביותר בהם כאשר הם נמכרים ללקוחות ברחבי הארץ. וכשמדובר בסושי פירות, הפירות חייבים להיות טריים, עסיסיים ומלאי חיים.

סוד מספר 2:

מציאת המקבילה המתוקה. מאחר ואת הסושי מכינים מאצות ים ומאורז, סושי הפירות יצריך מצרכים שונים, מתוקים או חסרי טעם שיעזרו לעטוף את הפירות לתבנית הסושי. כך, השימוש בדפי סויה צבעוניים הפך לאחד המצרכים הנכונים ביותר ליצירת סושי פירות איכותי וטעים. 

סוד מספר 3:

מה שמדביק את הכל. אז החלפנו את אצות הים בדפי סויה ויש לנו פירות חתוכים בדיוק בגדלים המתאימים, אך מה בעצם משאיר את הכל עומד יציב? או בקיצור, מה מחליף את האורז? התשובה היא פשוטה וגאונית יחדיו. רסק פירות. תודו שלא חשבתם על זה. 

סוד מספר 4:

ההגשה. חלק מחוויית אכילת הסושי היא ההגשה עצמה ומה שמוצע כחלק מהמנה. כך, במקום ווסאבי, טריאקי ורוטב סויה מוגשים דבש וסילאן ומעל הסושי עצמו מפוזרים אגוזי פקאן ובוטנים מסוכרים להעשרת החוויה. 

לסיכום, חשבתם שאתם מכירים סושי ואז הבנתם שיש עולם שלם שלא נחשפתם אליו עדיין. מגשי סושי פירות הם הדבר הבא בשבילכם לטעום וליהנות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: