ארונות הזזה? עדיף!

1259502-min

יופי של פתרון

 

כמה כבר אפשר לחדש

חשבתם פעם כמה אפשר לחדש בבית? עוד מכשיר חשמלי עוד ספה נפתחת עוד מיטה עם מזרון מתכוונן האם יש רהיט שיכול לבצע שינוי של ממש בבית לא רק מבחינת המראה אלא ממש מבחינה פונקציונלית. האם יש פעולה שאנחנו מבצעים ממש בכל יום ויכולה להשפיע על חיינו? אולי מבצעים אותה כמה פעמים ביום. למשל – להתלבש ולהחליף בגדים. כמה פעמים אנחנו עומדים מול הארון ומתלבטים ומתלבטות ואז צריך לפתוח את הארון ושוב לסגור אותו. אז אולי ארונות הזזה? עדיף!

 

המראה כבר שם

במקום לפתוח דלת – הדלת פשוט נוסעת על מסילה, כמה נוח ופשוט, אפשר להותיר את הדלת פתוחה מבלי שזה מפריע לאף אחד לעבור, לתת הערות והארות ולעזור לנו להתלבש ולהיראות טוב יותר ולרוב אנחנו גם נרצה לבדוק את הדברים מול המראה. מה תגידו? תאמינו או לא – אפשר שהמראה תהיה ממש על הדלת – גם למדוד את הבגדים וגם להביט במראה. ארונות הזזה? עדיף!

 

פתרונות חכמים

המין האנושי תמיד הצטיין במחשבה מחוץ לקופסה, זו אחת התכונות העיקריות שבגללן הוא הצליח להתפתח ולרכוש לעצמו מקום טוב יותר בשרשרת המזון, מאז ועד היום אנחנו כל הזמן חוקרים את סביבתנו משפרים אותה ומתקדמים בה וגם בסביבה הביתית שלנו מתרחשים כל הזמן שינויים כדי לבצע את הדברים בצורה יותר נינוחה ומסודרת אחד מהם הוא ארונות הזזה 3 דלתות? עדיף! למה עדיף אולי כי האורחים יחמיאו כי לילדים אפילו יהיה נוח יותר להגיע לבגדים וסופסוף הם לא יצטרכו עזרה כדי להתלבש ואולי כי לפעמים פשוט צריך להתחדש ולזרום עם הקידמה ולנוע על גלגלי החדשנות ממש כמו שדלת ההזזה נעה במסילה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »