מתי מבצעים איטום קירות חיצוניים ולמה זה נחוץ?

איטום קירות חיצוניים הוא תהליך של מריחת ציפוי חיצוני שנועד לעמוד בפני מים, אוויר ומזג אוויר. השימוש בחומרי איטום יכול להפחית את צריכת האנרגיה בבניינים על ידי הפחתת כמות איבוד החום דרך הקירות. איטום קירות חיצוניים הוא תהליך הכולל צביעה, תחול ואיטום. האיטום משמש כמחסום מגן בין הקיר לאלמנטים כגון גשם, שלג, רוח, אור שמש ולחות. האיטום גם מונע התפשטות סדקים על פני הקיר.

מדוע חשוב לאטום את הקירות החיצוניים?

הפרקטיקה של איטום קירות חיצוניים היא מסורת ארוכת שנים ביפן. זה נעשה במקור כדי להגן על הבניין מפני רוחות וגשם. איטום קירות חיצוניים הוא מסורת ארוכת שנים ביפן, שראשיתה בתקופה שבה הבניינים היו עשויים מעץ או נייר. איטום הקירות שומר על רטיבות שעלולה לגרום לריקבון ועובש, כמו גם לרוחות ולגשם. שיכולים להזיק לחלק החיצוני של הבניין. 

שימוש בכלים שונים לביצוע עבודה יעילה:

איטום קירות חיצוניים היא משימה קשה, גוזלת זמן, הדורשת שימוש בציוד ומיומנויות מיוחדות. תהליך זה יכול להיות מוגבר ביעילות על ידי שימוש בכלי אוטומטי לאיטום הקיר. כלי אוטומטי משתמש בחיישנים כדי לזהות מתי הוא בא במגע עם בטון או טיט. לאחר מכן הוא משתמש בזרוע רובוטית כדי להחיל דבק, אשר אוטם את הקיר ללא כל אינטראקציה אנושית. חומר איטום הוא חומר שממלא או ממלא חלקית את הנקבוביות של חומר, בדרך כלל כדי למנוע מעבר של אוויר ומים. האיטום נעשה כדי להגן מפני בליה, שחיקה ונזקי מים. זה יכול לשמש גם למטרות דקורטיביות.

צרו קשר עם בסיס עבודות גובה >>>

מתי מבצעים איטום קירות חיצוניים?

איטום קירות חיצוניים של בניין הוא השלב החשוב ביותר בבנייה. זה מונע מים, רוח ותנאי מזג אוויר אחרים להיכנס לביתך ולגרום נזק. תהליך זה נעשה בדרך כלל בשלב הבנייה של פרויקט. עם זאת, ישנם מקרים רבים אחרים שבהם ייתכן שיהיה עליך לאטום קירות. לדוגמה, אם יש נזילה בגג שלך או אם אתה נתקל בבעיות עם עובש או טחב שצומחים על הקירות החיצוניים שלך.

קראו עוד באתר: http://s-israel.co.il/

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו חיסונים כלבים צריכים לעשות באופן קבוע?
כל גור כלבים צריך לקבל חיסונים מתאימים לשם שמירה על הבריאות שלו. כלבים מטבע היותם נוברים ומרחרחים ולא...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
חדרים לפי שעה במרכז
מרכז הארץ ידוע כמקום סואן והומה אשר קצב החיים בו מהיר משמעותית מאזורים אחרים. לא תמיד ניתן לעמוד בקצב...
קרא עוד »
נוב 28, 2020
רגועה וטבעית או לוהטת ונועזת? הכול על הספות של חורף 2020
מחדשים את הסלון? מתכננים לרכוש ספה חדשה? המראה של הבית מאוד חשוב לנו, מאחר והמראה משפיע על האווירה...
קרא עוד »
פבר 29, 2020