מתי מבצעים איטום קירות חיצוניים ולמה זה נחוץ?

איטום קירות חיצוניים הוא תהליך של מריחת ציפוי חיצוני שנועד לעמוד בפני מים, אוויר ומזג אוויר. השימוש בחומרי איטום יכול להפחית את צריכת האנרגיה בבניינים על ידי הפחתת כמות איבוד החום דרך הקירות. איטום קירות חיצוניים הוא תהליך הכולל צביעה, תחול ואיטום. האיטום משמש כמחסום מגן בין הקיר לאלמנטים כגון גשם, שלג, רוח, אור שמש ולחות. האיטום גם מונע התפשטות סדקים על פני הקיר.

מדוע חשוב לאטום את הקירות החיצוניים?

הפרקטיקה של איטום קירות חיצוניים היא מסורת ארוכת שנים ביפן. זה נעשה במקור כדי להגן על הבניין מפני רוחות וגשם. איטום קירות חיצוניים הוא מסורת ארוכת שנים ביפן, שראשיתה בתקופה שבה הבניינים היו עשויים מעץ או נייר. איטום הקירות שומר על רטיבות שעלולה לגרום לריקבון ועובש, כמו גם לרוחות ולגשם. שיכולים להזיק לחלק החיצוני של הבניין. 

שימוש בכלים שונים לביצוע עבודה יעילה:

איטום קירות חיצוניים היא משימה קשה, גוזלת זמן, הדורשת שימוש בציוד ומיומנויות מיוחדות. תהליך זה יכול להיות מוגבר ביעילות על ידי שימוש בכלי אוטומטי לאיטום הקיר. כלי אוטומטי משתמש בחיישנים כדי לזהות מתי הוא בא במגע עם בטון או טיט. לאחר מכן הוא משתמש בזרוע רובוטית כדי להחיל דבק, אשר אוטם את הקיר ללא כל אינטראקציה אנושית. חומר איטום הוא חומר שממלא או ממלא חלקית את הנקבוביות של חומר, בדרך כלל כדי למנוע מעבר של אוויר ומים. האיטום נעשה כדי להגן מפני בליה, שחיקה ונזקי מים. זה יכול לשמש גם למטרות דקורטיביות.

צרו קשר עם בסיס עבודות גובה >>>

מתי מבצעים איטום קירות חיצוניים?

איטום קירות חיצוניים של בניין הוא השלב החשוב ביותר בבנייה. זה מונע מים, רוח ותנאי מזג אוויר אחרים להיכנס לביתך ולגרום נזק. תהליך זה נעשה בדרך כלל בשלב הבנייה של פרויקט. עם זאת, ישנם מקרים רבים אחרים שבהם ייתכן שיהיה עליך לאטום קירות. לדוגמה, אם יש נזילה בגג שלך או אם אתה נתקל בבעיות עם עובש או טחב שצומחים על הקירות החיצוניים שלך.

קראו עוד באתר: http://s-israel.co.il/

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים צלם חתונות? בואו להכיר את שמוליק חזן
אחד מן הדברים שדי ברורים מאליהם הוא הבחירה של צלם אירועים עבור התיעוד של האירוע המתקרב אצל כל אחד...
קרא עוד »
אוק 13, 2018
קונה כל סוגי הרכבים – לכל דגם יש תג מחיר
ישנם חברות שיקנו מכם כל רכב שרק תרצו למכור ולהיפטר ממנו. לכל רכב יש את המחיר המיוחד שעליו תוכלו לקבל...
קרא עוד »
ינו 22, 2020
למה אתם חייבים נגן לאירוע
יש לכם אירוע בקרוב ואתם רוצים שהחגיגה תהיה מוצלחת במיוחד? חשבתם להזמין אוכל נהדר וגם לבחור את המקום...
קרא עוד »
מרץ 02, 2019