למה כדאי לקנות מיטות מתוצרת הארץ

hotel-3102375_640

החלפת מיטות בבית היא פרויקט. יש צורך לברר אודות מחירים, לבחור את המיטות במידה שמתאימה לגודל החדרים, להתאים עיצוב ועוד פרמטרים שונים. נקודה נוספת שכמעט כולם מתלבטים לגביה היא, האם לרכוש מיטות שהם מתוצרת הארץ או כאלה שיוצרו בחו"ל.

כתושבי הארץ, כנראה שמלכתחילה תהיה לכם העדפה לרכוש מוצרים שיוצרו בה. על כן, נוסיף ונחדד מדוע רכישת מיטות מתוצרת הארץ היא אכן כדאית:

כי יש להם בוודאות תו תקן ישראלי

כל מוצר שרוכשים חייב לשאת תו תקן אשר מורה כי הוא אכן בטיחותי לשימוש. מוצרים שמיוצרים בחו"ל נושאים תו תקן של המדינה שבה יוצרו וכאשר מייבאים אותם לארץ, עליהם לעבור שוב תהליך של בדיקת בטיחות. מוצרים ישראליים נושאים בוודאות את תו התקן הישראלי, כך שתוכלו להיות בטוחים שהם אכן בטיחותיים ביותר.

מבחר מיטות מעץ מלא תוצרת הארץ במאמר הבא.

כי זה יותר איכותי

מיטות מתוצרת הארץ הם בוודאות יותר איכותיות ממיטות אחרות. בשל ההנחיות המחמירות בישראל לגבי בטיחות הרהיטים, משתדלים היצרנים לעקוב אחר ההוראות ולייצר לפיהם את המיטות. מכיוון שהם מעוניינים שהמיטות יעברו את בדיקות הבטיחות ויקבלו את תו התקן.

כי אפשר לקנות אותם ישירות מהיצרן

כאשר רוכשים מוצר ישראלי אין צורך לשלם על הוצאות ייבוא של היצרן וניתן פשוט לנסוע אליו ולרכוש אותו ישירות ממנו. מה גם, שרכישה ישירה מהיצרן מאפשרת לקבל את המוצר במחיר זול יותר מכיוון שאין צורך לשלם על תיווך (כמו ברכישה בחנות).

כי הוא הכי ישראלי!

יצרן ישראלי מכיר את קהל היעד שלו ולכן אף מייצר את המוצרים שהוא יודע שהם אוהבים. הוא לא צריך להתאמץ על מנת לקלוע לטעמם של לקוחותיו מכיוון שהוא עצמו אוהב את הסגנון הזה. על כן, כאשר רוכשים מיטות מתוצרת הארץ, אפשר להיות בטוחים כי הם יקלעו לטעמכם בצורה מושלמת.

בנוסף לכך, כאשר אתם רוכשים מיטה שיוצרה על ידי יצרן ישראלי, הנכם גורמים לכך שהוא יוכל לייצר עוד מוצרים ולהרחיב את העסק שלו. ולכן ככל שנרכוש יותר מוצרים שמיוצרים בארץ, נגרום לה להתפתח ולגדול יותר.

נגריית טום , ריהוט עץ איכותי בעבודת יד, כבר עשרות שנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »