מראה מעוצבת גדולה בכניסה לבית VS מראה רק לפנים – מה כדאי?

קונסולות מעוצבות

מראות לבית הם אביזר עיצובי נהדר. מלבד לעובדה שחייבים לטפח אותם ולנקות אותם באופן תמידי, אין להם חסרונות נוספים. הם מוסיפים המון לכל חדר ומקום, יוצרים תחושה של מרחב וגודל, והופכים כל חדר, מבוא או משרד לנאה ומפואר יותר. גם בכניסה לבית נכון מאוד לקבוע מראה מעוצבת גדולה. הטרנד הנוכחי הינו מראה לפנים. מדובר על מראה VS שמשדרגת כל מקום ועושה את הסביבה לנוחה ונעימה פי כמה. אז הבה ונראה מה כדאי, וכיצד נוכל לבחור את הטוב ואת המתאים ביותר.

הכניסה לבית, אנחנו והמראה

עלינו להתייחס לכמה היבטים בעת שאנחנו בוחרים את המראה VS לכניסה לבית. וזאת מדוע? כי אם אנחנו מודעים לכך שהכניסה לבית הוא מקום בעל חשיבות עליונה, שזה המקום שנכון להשקיע בו, כי כאן אנחנו בעצם מציגים את עצמנו ואת הבית שלנו, כאן אנחנו מקבלים את האורחים וכאן אנחנו מציגים את כרטיס הביקור שלנו – נבין מדוע חשובה כל כך ההשקעה במקום זה.

טרנדים ואופנה בעיצוב הבית

עיצוב הבית הוא תחום שחווה שינויים רבים. לא מדובר על עולם זנוח וישן שניתן להשוות אותו לכל מה שהכרנו בעבר. אלא על תחום חדשני ומתרענן שמביא חידושים רבים אלינו לבית. גם אביזרי עיצוב חדשניים תורמים רבות לבית שלנו. ואם נרצה להפיח רוח של שינוי, של רעננות וחידוש בכניסה לבית – מראה רק לפנים יכולה לשרת אותנו נפלא. המראה הזו מוצבת בגובה המתאים ובזווית ההולמת, היא מקבלת את כל הנכנסים לבית פנימה ועוזרת לנו להכין את עצמנו לקראת כל יציאה. היא משדרגת את האווירה בכניסה לבית, והופכת את אזור הכניסה לבית לנעים ומושקע!

במג'יק מומנטס תראו מגוון רחב של מראות, שולחנות, כורסאות, קונסולות מעוצבות ועוד. היכנסו עכשיו!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: