הוצאת רישיון 100ג – איך עושים את זה?

הוצאת רישיון 100ג

אם אתם רוצים להתקדם בענף הבנייה, אתם בוודאי יודעים שחלק מהתהליך הוא להעלות את הסיווג הקבלני. ככל שהסיווג שלכם יותר גבוה, אתם יכולים לבצע פרויקטים גדולים יותר. הבנק ייתן לכם יותר אשראי ותוכלו להתקדם יותר.

הסיבה היא משום שהרווחים הגדולים נמצאים בפרויקטים גדולים. קחו למשל את ההבדל בין קבלן שמשפץ דירות שהוא אמנם מסיים את הפרויקט מהר ועובר לפרויקט הבא, אולם הוא מוגבל בכמות הפרויקטים וגם כל פרויקט הוא די קטן, לעומת זאת, קבלן שבונה בניינים, יכול לעשות רווחים של כמה וכמה מיליונים על כל בניין כזה.

אחד הסיווגים הגבוהים הקיימים ברישום קבלנים הם רישיון 100ג איך מקבלים את הרישיון הזה? מה הוא יאפשר לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הוצאת רישיון 100ג

כדי להוציא רישיון 100ג אמור להיות לכם תקדים כקבלנים. מה זה אומר? אתם צריכים להוכיח שכבר ביצעתם פרויקטים משמעותיים בעבר ויש לכם את היכולת לנהל כאלו פרויקטים גדולים בעתיד.

הסיווג של 100ג הוא לא הגבוה ביותר אבל הוא מאפשר לכם לעשות פרויקטים עד 4.3 מיליון ₪ לכל פרויקט.

כמובן שיש סיווגים שמאפשרים לכם לבנות בניינים, אלו סיווגים גבוהים יותר שתגיעו אליהם בהמשך הדרך אם תרצו בכך.

כדי להוציא את הרישיון כמה שיותר מהר ובלי עיכובים, חשוב ללכת לעורך דין שמתעסק בתחום ושיוכל לעזור לכם להוציא את הרישיון ללא עיכובים, כיום יש אנשים שחושבים שהם יכולים לעשות את זה בעצמם או על ידי חברות חיצוניות אולם הם מתאכזבים לגלות כאשר יש בעיה והאישור שלהם לא מגיע.

התייעצו עם מומחה מומלץ כמו תומר סופר עורך דין להוצאת רשיון 100 ג לפני זה כדי להבין אלו דברים אתם צריכים כדי לקבל את האישור המיוחל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »