מניקוריסטית

מניקוריסטית

אם בעבר מניקוריסטית נחשבה למותרות ולא רבות הנשים אשר בחרו להגיע אליהן כיום כל אישה חייבת מניקוריסטית. ציפורני הידיים שלנו אמנם נראות כבעלות חשיבות מועטה בלבד אך אין כך הדבר. בשנים האחרונות רבות הנשים הבוחרות לשים את האחריות על כפות ידיהן אצל אשת מקצוע הדואגת לטפח את ציפורני הידיים שלהן, לנקות את העור המת ולמרוח אותן בלק צבעוני ויפה. אם בעבר אפשרות זאת נחשבה כפינוק כיום היא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של נשים רבות.

לתיאום מניקור ברחובות >>>

מדוע צריך מניקוריסטית

אמנם על פניו נראה כי תפקידה העיקרי של המניקוריסטית הינו לספק את הצורך המתבקש של טיפוח ציפורני הידיים שלנו אך פעמים רבות זה הרבה מעבר לכך. נכון, אמנם מניקוריסטית טובה אכן דואגת לטיפוח הציפורן, הסרה של העור המת, ניקוי הציפורניים וכמובן מריחה של לק ג'ל המספק לציפורן מראה יפה, אחיד, נקי ונעים לעין. אך פעמים רבות ציפורניים מטופחות מספקות לאישה הרגשה טובה לגבי עצמה, נשים רבות בוחרות לפנק את עצמן בדרך זאת ולספק לעצמן מראה אסתטי יותר. בנוסף, הבחירה במניקוריסטית הינה לעיתים מעין תגמול על שעות העבודה הרבות, העיסוק סביב הבית והילדים ועוד.

כלומר, שגרת הטיפוח הכוללת ביקור קבוע אצל המניקוריסטית עונה על צרכים נוספים מעבר לצורך הבסיסי בטיפוח הציפורניים שלנו. פעמים רבות מדובר על צרכים נפשיים מעבר לצרכים הפיזיים. עבור נשים רבות שעת הביקור אצל המניקוריסטית הינה שעת מתנה אותה הן מעניקות לעצמן.

מחפשת מניקוריסטית ברחובות? היכנסי והזמינו תור >>>

בחירת מניקוריסטית

בחירת מניקוריסטית טובה יכולה להיות תהליך ארוך של ניסוי וטעיה. נשים רבות מחפשות את המניקוריסטית אשר תענה בדיוק לצרכיהם ותהיה מדויקת עבורן ועל כן יתכן והן יחליפו מספר מניקוריסטיות עד אשר יגיעו לזאת שליבן חפץ בה, אך כשזה יקרה היא לבטח תלווה אותן לאורך כל הדרך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: