מפת גירוד – איזה כיף זה

גירוד מפה היא דרך לגלות במה אתה טוב ומה אתה נהנה לעשות. זה עוזר לך לעקוב אחר הכישורים ותחומי העניין שלך.

מפה לגירוד 

זהו משחק מהנה שבו אתה צריך לגרד את המפה עם האצבע. אתה יכול לבחור מבין מפות שונות ותוכל לעשות זאת במשך 10 דקות. גירוד מפה היא דרך מהנה ומרגשת ללמוד על מדינות שונות בעולם.

לכולנו יש את הרצון להיות חלק ממשהו גדול יותר. ואנחנו רוצים להיות בזה עם החברים והקולגות שלנו. אבל איך אנחנו יכולים לעשות את זה? אנחנו צריכים מקום שבו נוכל להתכנס עם אנשים שחולקים את התשוקות והתחומי עניין שלנו, ושבו נוכל להכיר אנשים חדשים. בדיוק בשביל זה יצרתי מפת גירוד – מקום שבו תוכל לצאת מהראש ולהכיר כמה חברים חדשים!

גירוד מפות הן סוג של מציאות רבודה. הם משמשים כדי לדמיין אזור על המפה ולספק מידע עליו. המפות עשויות מאפס על ידי הוספת תכונות חדשות, חפצים ומידע.

מחפשים מפת ישראל לגירוד? הזמינו כאן >>>

היצירתיות בעת גירוד מפה 

גירוד מפה היא דרך מהנה ויצירתית להראות את המפה שלך. הוא מורכב מכרטיס קטן עם מידע על האזור בו אתה מבקר ותמונה של האזור. אתה יכול לגרד את הכרטיס כדי להפוך אותו לגדול יותר, קטן יותר או להזיז אותו.

בעזרת מחולל מפות תוכלו ליצור מפות שמספרות לכם איך הלקוחות שלכם מסתובבים בעסק שלכם.

העולם קצת שונה ממה שאנו חווים בעולם האמיתי. יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים על הפלנטה שלנו, וזה תלוי בנו לגלות אותם.

עלינו לזכור שיש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים על כוכב הלכת שלנו מכיוון שהם לא נראים או לא ניתנים לצפייה באותו אופן כמונו. זו הסיבה שחשוב לנו לחקור את הטריטוריה הלא ידועה הזו. אנחנו צריכים מפות כדי שנוכל להתמצא ולגלות מקומות ומקומות מעניינים חדשים. מפות מספקות לנו דרך להמחיש כל מיני מידע, כולל נתונים גיאוגרפיים, כאשר הם נוצרים על ידי בני אדם או מכונות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להפחית לחץ

מתח היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתם מתמודדים אנשים בחיי היום יום שלהם. הדרך בה אנו חווים מתח שונה עבור כל אדם. יש אנשים שמעדיפים

קרא עוד »