הפקת שיר

הפקת שיר

האם אמן או להקה יכולים להקליט שיר בבית ולקבל להיט? כן. זו עשויה להיות תשובה ברורה בימינו עם אמנים כמו דרייק ואביצ'י שעובדים במלונות ובחדרי שינה ועדיין יש להם להיטים אדירים. הפקת שיר – לא מסובך כמו שחשבתם.

הפקת שיר

בין אם אתם מייצרים בעצמכם שירים או משתמשים בעזרה מהטובים ביותר, תצטרכו לעשות את זה תוך תשומת לב אובססיבית לפרטים שישמרו על הרצועות שלכם מעניינים וקולעים בכל המערכות.

אם אתם מפיקים בעצמכם, אני ממליץ לכם להפיק בשלבים – כאילו יש לכם צוות מלא מאחוריכם. במאמר זה, נראה בדיוק איך זה עובד.

בחירת מנגינה

הנדסו מנגינה ואת כל הרעיונות המוזיקליים הבסיסיים שלכם. עשו מאמץ למצוא רעיונות מעניינים. הם לא חייבים להיות סופר עמוקים או אינטליגנטים, רק מעניינים ובלתי נשכחים.

סידור השיר

ארגנו את הקטעים של בשיר, כמו הקדמה, בית ופזמון וכו'. בנו את השירים שלכם עם רעיונות לרצועת גיבוי המתאימה לז'אנר.

השתמש במכשור שונה ומתקדם, כדי להפוך את המסלול שלך למעניין יותר לאורך הקטעים השונים. כלי נגינה וסינתזים וירטואליים, הם נהדרים עבור אלה מאיתנו עם התקציב המתאים. אם אתם מנגנים בכלים חיים, השתמש במיקרופון ובממשק אודיו הגון, או באולפן מוזיקה והקלטות.

קול הוא הכל

למרות שמבחינה טכנית חלק מהעיבוד, צריך לקבל צעד משלו בגלל חשיבותו, הקדישו זמן להפקה הווקאלית שלכם. הקפידו על שירה מובילה עקבית לאורך כל הרצועה. כל שורה של המילים המעניינות החדשות שלכם חשובות. 

כמו כן, הקפידו להוסיף הרמוניה או להכפיל ולשלש את הקו הקולי שלכם בנקודות ספציפיות ולתת דגש על קטעים חשובים. קטעים נבחרים, הם שיהפכו את השיר למוכר, קליט, מעניין ומושך אנשים רבים אליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »