גלישת סקי מים למתחילים ומתקדמים

גלישת סקי מים

במדינת ישראל, כידוע, אין אפשרות ממשית, אמיתית לעשות סקי שלג כמו באירופה. כבודו של הר החרמון במקומו מונח, לא מדובר על מקום שהוא אתר סקי קלאסי. זו אחת הסיבות שהרבה מאוד ישראלים נוסעים לאתרים באירופה לשם כך. 

לעומת זאת, גלישת סקי מים כן אפשר ללמוד ולעשות בישראל. ישנם אגמים שונים בהם אפשר לעשות פעילות כזו, כולל גם בחופים שמיועדים לכך. לכן אנחנו יכולים למצוא גורמים שמלמדים כיצד לעשות סקי מים בצורה מקצועית ואיכותית. מדובר על גורמי מקצוע שיודעים איך ללמד לבצע את הפעילות הן בקרב מתחילים הן בקרב מתקדמים. 

הרעיון של סקי מים הוא שונה במובנים רבים מסקי שלג, לא רק בגלל שהוא מתבצע על המים באגם או במקומות אחרים, אלא גם בגלל שבמקרים רבים מי שמבצע אותו צריך להיעזר בגורם נוסף, שמשיט את הסירה אליה מחוברים הכבלים של הסקי. לכן יש חשיבות לא רק לפעילות הסקי אלא גם להשטת הסירה עצמה. 

איך לומדים סקי מים?

ראשית, לא כל אחד יכול לעשות שיעור סקי מים. צריך לבדוק היטב מאיזה גיל מותר ללמוד ובאילו תנאים. ההסבר לכך הוא, שילדים קטנים מדי או אנשים עם בעיות בריאותיות, רפואיות, אינם יכולים לעסוק בכך. לכן צריך לוודא שאכן יש את כל מה שנדרש וניתן לבצע את הפעילות בצורה סדירה ובטוחה. 

שנית, יש לבחון את רמת הלימודים, איזה ניסיון עומד לרשות המדריכים של BLUE WAKE למשל, אילו אמצעים עומדים לרשותם, זאת על מנת שיוכלו לבצע את הפעילות כפי שהם אמורים לעשות. 

שלישית, צריך לזכור לא בכל תנאי מזג אוויר אפשר לעשות זאת, ההסבר הוא שרק בתנאי מזג אוויר נוחים, כולל תנאי רוחות נוחים, יהיה אפשרי לבצע את הפעילות בצורה סדירה. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »