דרכים ליהנות מארוחות טובות בזול

ארוחות טובות בזול

כל אחד מעוניין לצאת פעם למסעדה טובה, להתרווח על הכיסאות הנוחים ולקבל מנות גורמה טעימות מידי מלצרים מעונבים. אבל מה, לא כולם יכולים לאפשר זאת לעצמם בעיקר מחוסר תקציב. ארוחות גורמה במסעדות טובות ויוקרתיות עולות הרבה מאוד כסף ואנשים רבים, במיוחד אלה שחיים על השקל, אינם יכולים להרשות לעצמם לבזבז כל כך הרבה כסף על ארוחה אחת.

אז מה יעשו אלה שכן רוצים ליהנות מארוחות טובות אך במחיר זול? לפניכם מספר רעיונות לארוחות טובות בזול – 

הכינו בסיס בבית והזמינו תוספות ממסעדה

הכינו לכם בבית בסיס לארוחה טעימה ממצרכים זולים ורגילים שיש לכם בבית כמו למשל לחם ביתי, תבשיל מסורתי או סלטים שאתם אוהבים והזמינו את ההשלמה לארוחה ממסעדה טובה שאתם אוהבים. כמו כן תוכלו לתכנן את הארוחה לפי המנות הזולות שיש בתפריט המסעדה. כלומר, בחרו את המנות הזולות מהמסעדה והשלימו את היתר על ידי מנות שאתם מכינים בבית.

לכו למסעדה עממית וטובה

אם אתם בכל זאת מחפשים לצאת לאכול מחוץ לבית, תוכלו למצוא גם מסעדות זולות ועממיות אשר לא נופלות בטעמן מהמסעדות היוקרתיות בשוק, ראו דוגמא. במסעדה כזו תוכלו להתפנק במאכלי גורמה טעימים אך מבלי לשלם סכומי כסף אסטרונומיים. בנוסף, במסעדות העממיות תוכלו ליהנות ממנות מלאות יותר מאשר במסעדות שמיועדות לעשירון העליון.

בחרו מהתפריט את המנות שבמבצע

כמעט כל מסעדה עורכת מבצעים או בוחרת בכל יום מנה אחת שתהיה זולה מאחרות ותימכר במחיר מבצע. חפשו את המסעדות הללו ובחרו מהתפריט את המנה שבמבצע, כך תוכלו ליהנות מאוכל משובח במחיר שמתאים לכיס שלכם. יתרה מכך, ישנו מושג של שבוע האוכל, בו ניתן למצוא מסעדות רבות שמוכרות מנות בהנחות גדולות ובמחירים נמוכים.

הצטרפו למועדון הלקוחות

מסעדות רבות מנהלות מועדון לקוחות. מועדון הלקוחות עובד בדרך כלל בצורה של צבירת נקודות ועל כל רכישה מקבלים מספר נקודות או שוברים למסעדות שף למשל. כאשר מצטברות מספיק נקודות ניתן לקבל הטבה מסוימת. מלבד זאת, ישנן מסעדות שמעניקות הנחות מיוחדות לחברי המועדון ומאפשרות להם לקבל תוספות שונות במחיר נמוך יותר או אפילו בחינם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: