מדבקה לכאבי גב תחתון

אם אתם סובלים מכאבי גב, ישנן דרכים רבות להתמודד איתם. חלקם יכולים להיות מתיחות, עיסוי או אפילו תרופות מרשם. אבל אף אחד מהם לא יפתור את הבעיה לחלוטין וחלקם אולי לא יתאימו לך. יש כמה חלופות שעשויות לעזור לך. אחת מהן היא מדבקה לכאבי גב תחתון. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עם גיבוי דבק טוב. אם אתם מחפשים משהו שניתן להשתמש בו על בסיס יומיומי, מדבקה עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם (התייעצו עם אורטופד או רופא משפחה על כדורים לטיפול בכאבי גב תחתון). המדבקה הטובה ביותר לכאבי גב | מדבקות Backsplash זכור, חשוב לעקוב אחר עצתו של הרופא או הפיזיותרפיסט לפני תרגול כל סוג של טיפול או פעילות גופנית. זכור כי יש לדבר עם הרופא או המטפל לפני תחילת כל פעילות גופנית חדשה או תרגיל. 

מדבקה היא כלי מדהים שיכול לעזור לך להקל על כאבי הגב שלך על ידי מתן משוב ויזואלי על כמה מתחת את שרירי הגב התחתון. יש לו שלושה מצבים: מצב כיפוף (פלקס פשוט), מצב הארכה (גמיש מורכב יותר) ונייטרלי (שהוא ברירת המחדל). אם אתה מרגיש כאב כלשהו בגב התחתון, זה הזמן להגביר את המשחק ולהוסיף אחת מהמדבקות האלה לגב שלך. ניתן להצמיד את המדבקה לבר או לכרית. ישנם מספר שימושים למכשיר זה: מצב הכיפוף מיועד לכל סוגי הפעילות הגופנית; התוסף עובד הכי טוב עבור תרגילים סטטיים ופעילויות סטטיות; מצב הכיפוף מתאים לכל סוגי הפעילות הגופנית, כגון סקוואט או לונג'. זה יכול לעזור מאוד במניעת כאבי גב. קשורים: המכשירים הטובים ביותר להקלה על כאבי גב כאבי גב הם אחת התלונות השכיחות ביותר בקהילה הרפואית. זה משפיע על לא פחות מ-700 מיליון אנשים ברחבי העולם, וההערכה היא של-85% מכל מקרי כאבי גב כרוניים יש סוג של טריגר. אם אתה חווה כל סוג של כאבי גב, פנה לרופא שיש לו ניסיון בטיפול במקרים כרוניים כמו שלך. אם אתה סובל מתסמינים חריפים יותר, פנה תחילה לרופא הראשי שלך! 2) כירופרקט & מעסה טיפול כירופרקטי נוצל במשך מאות שנים לטיפול בבעיות בריאות רבות ושונות בלתי נראות שעלולות לגרום לך לכאב. זוהי אפשרות מצוינת אם אתה חווה כל סוג של כאבי גב, בין אם זה מאזור ספציפי אחד או אי נוחות כללית. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »