ציוד כושר לבית? זה כל מה שאתם צריכים

רצועות התנגדות

כדי לעשות כושר בבית, צריך אביזרים. יש אביזרים פשוטים וזולים שגם לא תופסים הרבה מקום. לעומת זאת יש אביזרים גדולים ויקרים יותר שגם המקום שהם דורשים משמעותי. אך תמיד כדאי לזכור כי הכושר שלנו הוא ערך רב חשיבות. ככל שנדייק את האביזרים ונקפיד על התאמה נאותה, כך נוכל להיות מאומנים יותר ויעילים יותר בפעילות הגופנית. כי ציוד כושר טוב מאפשר לנו לעבוד חכם ומדויק יותר, להקפיד על הפעילות באופן יומיומי, ולראות תוצאות בעיניים.

אילו אביזרי כושר צריך לבית?

  • מזרן וגומיות – הבסיס הוא מזרן נוח ומתאים לסוג האימון שאתם מבצעים. בין אם זה מזרון יוגה ובין אם כל מזרון אחר. חשוב שהוא יהיה נוח ושימושי. סט גומיות התנגדות נועד לאפשר לכם לבצע את התרגילים בעוצמת ההתנגדות הנחוצה בהתאם לרמה ולשלב שלכם. חשוב לשלב סוגים שונים של גומיות עבור תרגילים מגוונים.
  • משקולות – משקולות יד הם אביזר ראשוני שכמעט אי אפשר בלעדיו. משקולת במשקל מתאים תאפשר לכם לאתגר את הזרועות ולא רק אותם. כל הגוף עובד טוב יותר כאשר משקולות מתאימות לרשותנו.
  • ספת כושר – יש מי שזקוק לאביזר משמעותי יותר – ספת כושר. אביזר זה ייבחר בהתאם לסוג האימון שמבצעים וכמובן לפי אזור הגוף בו רוצים להשקיע. ספת כושר טובה יכולה לשרת אתכם זמן רב, להועיל עבר סוגי תרגילים שונים, ולהוביל אתכם לכושר משופר.
  • סטים – ניתן למצוא במקרים רבים סטים שכוללים כמה אביזרים יחד. אלו לרוב גומיות מסוגים שונים, משקולות וכדומה. סט יכול להתאים עבור מי שרוצה לרכוש ציוד בסיסי בפעם אחת, מה שיכלול אביזרים מגוונים שיאפשרו לו להתחיל לתרגל ולהתאמן ברמה יומיומית בהנאה, בבריאות, והכי חשוב – עם תוצאות טובות
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להפחית לחץ

מתח היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתם מתמודדים אנשים בחיי היום יום שלהם. הדרך בה אנו חווים מתח שונה עבור כל אדם. יש אנשים שמעדיפים

קרא עוד »