האם כדאי לעשות רילוקיישן לארה"ב?

בשנים האחרונות כולנו שומעים על זה בכל מקום – רילוקיישן. יש מי שבוחר לעשות רילוקיישן לארה"ב ואילו אחרים חושבים על מעבר למדינות שונות באירופה. כמובן שיש הבדל בין האפשרויות השונות, אך יש גם כמה דברים שכן חוזרים על עצמם תמיד. למשל, החששות ממה שיקרה לנו בחו"ל. חשוב להבין: אם אתם חושבים על האפשרות לעשות רילוקיישן למקום כמו ארה"ב, אתם צריכים הרבה אומץ. מהצד זה אולי נראה כמו עניין של מה בכך, אך בפועל, כדאי שתכינו את עצמכם היטב לחוויה הזאת. בנוסף, חשוב להבין שאין תשובה אחת נכונה לשאלה האם כדאי לעשות רילוקיישן לארה"ב, כי זה עניין מאוד אינדיבידואלי. 

לעשות רילוקיישן לארה"ב – מהם היתרונות?

אם אתם נמצאים בנקודה שבה אתם צריכים לקבל החלטה האם לעשות רילוקיישן למקום כזה או אחר בארה"ב, חשוב שתשימו לב לכל היתרונות שמחכים לכם: 

  • הילדים ילמדו אנגלית
  • תהיה לכם הזדמנות לחיות במקום אחר, עם חוקים שונים ועם תרבות אחרת
  • תהיה לכם הזדמנות לחסוך לא מעט כסף

בנוסף, כמובן שתוכלו גם ליהנות מאוכל אחר, היכרות עם אנשים ממדינות שונות ומאינספור טיולים. עוד דבר מעניין שקורה בדרך כלל בתקופות של רילוקיישן, זה שהחברים וקרובי המשפחה מישראל לרוב באים לבקר. בצורה כזאת אפשר לבלות אתם לא מעט ימים ביחד ולמעשה, להעמיק את הקשר ולעבור חוויות שבארץ לרוב אנחנו לא חווים. 

אל תהססו לקבל עזרה 

בין אם אתם עדיין מתלבטים לגבי השאלה האם לעשות רילוקיישן במקום כמו ארה"ב ובין אם כבר חלטתם שכן, בואו לקבל עזרה. לעשות רילוקיישן לארה"ב, כאמור, טומן בחובו לא מעט אתגרים ולכן, אם תוכלו ללמוד מניסיונם של אחרים, למה שלא תעשו זאת? יש היום קהילה שלמה של אנשים שכבר עשו רילוקיישן ואנשים שמתעניינים בתהליך. מכולם אתם יכולים ללמוד לא מעט ולקבל תשובות על כל השאלות שאולי מטרידות אתכם. לכן, אם אתם יכולים להיעזר במידע שמחכה לכם, וגם בניסיון האישי של אנשים אחרים, איפה כאן הדילמה? אחרי שתקבלו את כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם תוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי עתידכם. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: